Transport

Usługi transportowe to kolejny punkt działalności naszej firmy. Zajmujemy się transportem towarowym krajowym i międzynarodowym. Jesteśmy zaufanym partnerem wielu renomowanych firm w zakresie terminowych transportów. Współpraca i partnerskie stosunki gwarantują naszym klientom najwyższy standard obsługi. Świadczymy usługi zarówno dla małych jak i dużych firm produkcyjnych.

Dysponujemy naczepami wywrotkami o ładowności 27 ton którymi wykonujemy usługi transportu materiałów sypkich tj. nawozy palet zboże węgiel.

Posiadamy również naczepy plandeki o długości 13,60 m, szerokości 2,48 m, wysokości 2,70m i ładowności 24 tony, o uniwersalnej konstrukcji z rozsuwanym dachem wysokimi burtami.
Dysponujemy również pojazdami o ładowności od 3,5 tony do 5 ton.

Nasza firma specjalizuje się również w transporcie drewna. Posiadamy specjalistyczne samochody do przewozu drewna z napędem 6X4, załadunek i rozładunek odbywa się przy pomocy dźwigów hydraulicznych. Spore doświadczenie jakie posiadamy zapewni szybki załadunek i rozładunek oraz bezproblemowe dostarczenie drewna na czas i na miejsce. Nasza oferta skierowana jest do zakładów branży drzewnej jak również klientów indywidualnych.

SZYBKI KONTAKT 

 

Kom.: 603 674 211
E-mail: dulek81@interia.pl


ZDJĘCIA

 

box_transport